O Ośrodku

Co oferujemy?

Mountain View
Przestronne i wygodne pokoje
Shower Cabin
Air Conditioning
Wifi
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Ekologiczne posiłki z lokalnych produktów

Ośrodek Pracy i Edukacji Społecznik to nowoczesne miejsce, które będzie służyło organizacjom pozarządowym. To nowoczesna przestrzeń warsztatowa, miejsca noclegowe, restauracja oraz doskonała przestrzeń na organizacje wszelkiego rodzaju warsztatów, wymian międzynarodowych oraz innych inicjatyw związanych z sektorem NGO. Dołącz do nas, aby wspólnie rozwijać społeczność i realizować misje, które naprawdę mają znaczenie!


– W pełni wyposażona sala warsztatowa.
– Przestronne i wygodne pokoje.
– Ekologiczne posiłki z lokalnych produktów.
– Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.


– Błogi spokój jeziora, idealne miejsce na poranne medytacje czy inspirujące spacery.
– Wspaniałe szlaki górskie, które zapraszają do aktywnego wypoczynku i team-buildingu.
– Panoramiczne widoki, które pobudzają kreatywność i pomagają w odnalezieniu wewnętrznego spokoju.Oferujemy nie tylko nowoczesną przestrzeń warsztatową i komfortowe zakwaterowanie, ale także dostęp do licznych atrakcji w okolicy, które wzbogacą Twój pobyt i zapewnią niezapomniane wrażenia.

Nasza oferta to nie tylko miejsce na warsztaty i szkolenia, ale także okazja do odkrywania piękna lokalnej przyrody i kultury.


– Góra Żar: idealna dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Możesz wybrać się na trekking lub podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z wierzchołka. Góra Żar to także miejsce popularne wśród entuzjastów paralotniarstwa.
– Jezioro Żywieckie: urokliwe i malownicze, stanowi doskonałą przestrzeń do relaksu i aktywności wodnych. Idealne na spokojne spacery, jazdę na rowerze wokół jeziora lub pikniki z widokiem na wodę.
– Miasto Żywiec: odkryj kulturowe i historyczne bogactwo tego urokliwego miasta. Żywiec oferuje nie tylko piękne, zabytkowe uliczki, ale także ciekawe muzea i lokalne wydarzenia kulturalne.
– Liczne szlaki piesze w górach: dla miłośników górskich wędrówek, nasza lokalizacja jest idealnym punktem startowym do odkrywania licznych szlaków pieszych. Poczuj bliskość natury i ciesz się spektakularnymi widokami.

Dzięki dotacji jesteśmy w stanie zapewnić ceny o 30% niższe niż rynkowe, dzięki czemu wiele organizacji może łatwiej realizować swoje działania statutowe w naszym ośrodku, a także co uważamy za kluczowe udostępniamy nieodpłatnie przestrzenie ośrodka organizacjom lokalnym nieposiadającym środków, w tym m.in. klub seniora z Czernichowa.

Skip to content